16/06/2026
Gyerekkoromban alig voltam igazán beteg.
Ha hiányoztam suliból, az általában egy-egy hétfői gyomorrontás miatt volt.
Szerettem enni. Mindent. 😅
Azt hittem, felnőttként már jobban figyelek.
Aztán tegnap sikerült egy 3 napos gombapaprikással gyakorlatilag kiütni magam.🙈
Egész délután és este borzalmas volt.
Mégis össze kellett szednem magam, mert 3 gyerekért vagyok felelős. El kellett hozni őket az iskolából.
A nagylány atlétika edzése pedig kimaradt emiatt.
És miközben ott feküdtem, azon gondolkodtam:
📎vállalkozóként is pont ezt csináljuk sokszor.
Halogatunk.
Tologatjuk a régóta húzódó feladatokat.
Őrizgetjük a “majd jó lesz még” dolgokat.
Régi emailek.
Káoszos admin.
Félkész weboldal.
Elmaradt hírlevelek.
Széthulló rendszer.
Aztán egyszer csak borul minden.😔
Túl sokáig hagyjuk állni ezeket.
❓️Nálad mi az a “3 napos gombapaprikás” a vállalkozásodban, amit ideje lenne kidobni, vagy átadni végre, hogy kész legyen?
Ha úgy érzed, egész nap dolgozol, mégsem haladsz, készítettem egy Mini Auditot, ami segít ránézni, hol folyik el az időd. Ez egy teszt és kalkulátor is.
👉 Az Időnyerő Mini Auditban néhány perc alatt meglátod, mi az, amit érdemes kiszervezni, automatizálni vagy egyszerűen elengedni.
Letöltés az első hozzászólásban!